Osmaniye'nin Yeni Ekranı

Yeni Mahallede “Huzur Toplantısı” yapıldı


Vali Ömer Faruk Coşkun, İl Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen Huzur Toplantısında, Yeni Mahalle sakinleri ile bir araya geldi.

Karacaoğlan Ortaokulu Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıya Vali Coşkun’un yanı sıra İl Emniyet Müdür Vekili Erkan Samaraz, Belediye Başkan Yardımcısı Hulusi Akkuş ve İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak da katıldı.

Toplantının başında Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından yapılan sunumla vatandaşlar; konut güvenliği, genel güvenlik önlemleri, dolandırıcılık olaylarının önlenmesi, düğünlerde silah atılmasının önlenmesi konusunda bilgilendirildiler.

Sunumun ardından konuşan Vali Ömer Faruk Coşkun, “İl Emniyet Müdürlüğümüzden arkadaşlarımız gerçekleştirdikleri sunumla hırsızlık, dolandırıcılık ve genel güvenlik önlemleri konusunda vatandaşlarımızın dikkat etmesi gereken hususları paylaştılar. Bizim de siz vatandaşlarımızdan beklentimiz, bu tip olayların asgariye indirilebilmesi için sizlerle paylaşılan bu hususlara azami derecede riayet etmenizdir. Tüm mahalle sakinlerimize katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum.” dedi. Toplantıda mahalle sakinlerinin iletmek istedikleri sorun ve talepleri dinleyeceklerini ve bunlara hep birlikte çözüm arayacaklarını söyleyen Vali Coşkun, daha sonra sözü mahalle sakinlerine bıraktı.

Toplantının devamında Yeni Mahalle sakinleri talep ve sorunlarını Vali Coşkun’a ilettiler.

Söz almak isteyen tüm vatandaşları tek tek dinleyen Vali Coşkun, katılımlarından dolayı mahalle sakinlerine teşekkür ederek, “Mahallenizin sorunlarına duyarlılık gösterdiğiniz ve bunları bizimle paylaştığınız için tüm mahalle sakinlerimize teşekkür ediyorum. Bizlere iletmiş olduğunuz sorun ve talepleri değerlendireceğiz, imkânlarımız ölçüsünde, öncelik acil olanlar olmak üzere, çözmek için hep birlikte gayret göstereceğiz. ”dedi.

Toplantı sonunda, mahalle sakinleri Vali Ömer Faruk Coşkun ve protokol mensuplarına talep ve sorunlarını dinledikleri için teşekkür ettiler.

The post Yeni Mahallede “Huzur Toplantısı” yapıldı appeared first on Radyo 80.

Leave A Reply

Your email address will not be published.