Osmaniye'nin Yeni Ekranı

Zorkun yolunun yarısı tamamlandı

Vali Yılmaz’ın incelemelerinde Vali Yardımcısı Adem Yılmaz, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Ali Gizlice, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mesut Ovalı ile Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Mustafa Demir de yer aldı.

Devam eden çalışmalar hakkında bilgi veren İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mesut Ovalı, 18,4 km’lik bitümlü sıcak karışım (BSK) yolun 40 günlük süre zarfında 9,00 km’lik kısmının tamamlandığını, yol yapım çalışmalarının, en kısa sürede bitirilmesi için süratle devam ettiğini söyledi.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, incelemelerinin ardından yaptığı açıklamada, “Zorkun Yolu çalışmalarımız hızla devam ediyor. Şu ana kadar yarısını tamamladık. Hemşehrilerimizin hizmetine bir an önce sunmak için yoğun gayret sarf ediyoruz. İnşallah tamamlandığında yol kalitesi çok iyi olacak. Burası yoğun olarak kullanılan bir yol, özellikle de Zorkun’da 100 Bin civarında hemşehrimiz kalıyor. Ayrıca bu yol üzerinde birçok yaylamız bulunuyor. Bu nedenle bu yol, 100 Binin üzerinde hemşehrimize hizmet edecek bir yol. İnşallah bu yolu tamamlayıp Osmaniye’mizin hizmetine sunmaktan çok mutlu olacağız. Osmaniye’miz her hizmetin en güzeline layık, biz de en güzelini sunmaya gayret ediyoruz. İl Özel İdaremize, çalışanlara ve yüklenici firmaya da teşekkür ediyorum. Yol çalışmalarımız gerçekten çok güzel devam etmektedir. İnşallah en kısa sürede tamamlayıp kıymetli hemşehrilerimizin hizmetine sunmuş olacağız.” diye konuştu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.